امروزه یکی از روش های نوین فروش محصولات استفاده از بازار اینترنت و راه اندازی فروشگاه های الکترونیک می باشد. بسیاری از فروشگاه های الکترونیک انبار فیزیکی ندارند و حتی کالاهای غیر فیزیکی مانند کارت شارژ، کارت هدیه آیتیونز و گوگلی پلی و ... را به فروش می رسانند. اکثر مشتریان به خصوص قشر جوان جامعه ترجیح می دهند که به صورت الکترونیک کالای خود را خریداری نمایند زیرا به این طریق در زمان خود صرفه جویی نموده و گاهی نیز می توانند از تخفیفاتی که برای خریدهای الکترونیکی در نظر گرفته می شوند بهره مند شوند.

آیا می خواهید کاربران اینترنتی کارت شارژ خود را از شما تهیه نمایند؟

مهمترین فاکتور یک سیستم فروش کارت شارژ راحتی ، تسهیل و تسریع در خرید برای خریدار و بستر امن فروش برای خریدار و فروشنده بوده که این امر، مهمترین رکن طراحی سایت فروش کارت شارژ می باشد . توسط این سیستم شما می توانید کلیه کارت های اعتباری تلفن های همراه ( همراه اول ، ایرانسل ، تالیا ) را به فروش برسانید . سایت فروش کارت شارژ سایتی جامع جهت فروش کارت شارژ انواع اپراتور های تلفن همراه می باشد.

شما توسط سایت فروش کارت شارژ می توانید کد شارژ (پین کد) انواع کارت های تلفن همراه را بصورت کاملا آنلاین بفروشید. طراحی سایت کارت شارژ به گونه ای است که از اتصال آنلاین به چند درگاه بانکی پشتیبانی می نماید و بدین صورت کلیه کارت های بانکی عضو شتاب قابلیت خرید از سایت شما را خواهند داشت. با توجه به اینکه کارت شارژ یک کالای مصرفی محسوب میشود با وجود اینکه حاشیه سود بسیار کمی دارد اما در دراز مدت می تواند درآمد قابل توجهی برای مدیر سایت داشته باشد.

البته در نظر داشته باشید که روش های دیگری نیز برای داشتن سایت فروش کارت شارژ موجود است که در آنها شما صرفا به عنوان فروشنده عمل میکنید و ورود اطلاعات کارت شارژ و... با شرکت دیگری است. با داشتن سایت اختصاصی در این زمینه سود شما افزایش می یابد اما کار بیشتری را نیز باید بر روی سایت انجام دهید.

طراحی سایت فروش گیفت کارت

طراحی سایت فروش گیفت کارت های آیتیونز و گوگل پلی به صورت اختصاصی و با رعایت اصول امنیتی، سئو و راحتی کاربر توسط طراحی سایت مهرنگار ایرانیان صورت می پذیرد. در صورتی که علاقمند به راه اندازی کسب و کار آنلاین و فروش محصولات دیجیتال از طریق وب سایت خود هستید با سفارش طراحی سایت خود به طراحی سایت مهرنگار ایرانیان می توانید این کار را به نحو احسن انجام دهید.

طراحی سایت فروش کارت شارژ و گیفت کارت توسط ما به صورت اختصاصی انجام می پذیرد و برای مدیریت سایت نیازی به داشتن دانش بالایی نیست و هر شخصی می تواند آن را مدیریت نموده و اطلاعات کارتها را در آن قرا ردهد. از طرف دیگر امکان تولید مطالب آموزشی و مرتبط برای کاربران خود را در بخش وبلاگ سایت خواهید داشت.

توجه :

با توجه به اینکه حاشیه سود فروش کارت شارژ موبایل بسیار کم است و انجام چنین کاری در تعداد کم حتی نمی تواند هزینه های اولیه آن را پوشش دهد، در صورتی که تمایل به راه اندازی سایت فروش کارت شارژ دارید و برنامه مشخصی برای بازاریابی آن ندارید پیشنهاد نمیکنیم چنین کاری را انجام دهید. فروش گیفت کارت اپل و... به دلیل حاشیه سود بالاتر می تواند نتیجه بهتری حاصل کند.